Misyonumuz
Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını profesyonel bir yaklaşımla karşılamak, hak ve hukukun üstünlüğünü gözeterek olası sorunlarına kalıcı çözüm üretmek. Müvekkile ait bilgileri gizlilik prensibi gereği korumak ve müvekkilin memnuniyetini sağlamak. Müvekkil memnuniyet referansıyla hukuk ailemizde yeni müvekkillere hizmet vermek…

Vizyonumuz
Uluslararası etik kurallara bağlı, adaletli, hakkaniyetli ve çözüm odaklı olmak. Müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten, öncü, yenilikçi, dünyada seçkin hukuk ofisleri içerinde yer almak. Modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan en gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla yerli ve yabancı müvekkillere hizmet sunmak…

Emin Hukuk Bürosu

2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne istikrarlı bir şekilde büyümeyi başaran hukuk büromuz, kadrosunu daha da zenginleştirerek, 2016 yılında yeni bir oluşumla yeni adresinde alanlarında uzmanlaşmış avukatlarıyla hukukun bir çok alanında, etkin bir avukatlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Emin Hukuk Bürosu, sunmuş olduğu avukatlık hizmetinde, doğruluk ve dürüstlük esasıyla müvekkil memnuniyetine önem vererek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Büromuz, mesleki faaliyetlerini kamunun adalete olan inancını ve mesleğe güvenini sağlayacak biçimde, üzerine aldığı işin hakkını vermeye azami hassasiyet göstererek tam bir sadakatle yürütmektedir.

Büromuzun amacı, yurtiçinde ve yurtdışında güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte, ülkemizin saygın ve büyük şirketlerine müşavirlik ve dava avukatlığı hizmeti sunmaktır.

Büromuz verdiği hukuk hizmetiyle, konusunda uzman avukat ve danışman kadrosuyla haklı bir başarıya ulaşmıştır. Özellikle Hukuk davaları ve İcra Takiplerindeki çalışmalarında yeterli tecrübe ve bilgiye sahip olan hukuk büromuz, genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir.

Emin Hukuk Bürosu çalışanları, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davada, sonuç odaklı çalışan büromuzun temel prensibi, yüklendiği iş ve davayı en iyi şekilde sonuca ulaştırmak için gerekli özen ve çalışmayı göstermektir.

Ofisimiz :